phone
(044) 230 21 07
4 сезона застройщик

Забудовник «УМК»

Інвестиційно-будівельна компанія «УМК», яка розпочала свою діяльність в 2003 році, на сьогоднішній день є однією з провідних, надійних і перспективних компаній-забудовників Києва. Основними напрямками діяльності якої, є будівництво житлових будинків, реконструкція будівель і споруд для комерційного використання.

Компанія «УМК» – це в першу чергу, команда висококваліфікованих професіоналів, які мають багаторічний досвід роботи в сфері нерухомості та будівельної індустрії, які керуються Міжнародними стандартами роботи.

Основна ідея, яка простежується в кожному нашому проекті – це комфорт.

ЩО ДЛЯ НАС КОМФОРТ?

  • Це, перш за все, якісно виконані роботи з використанням сучасних високоякісних матеріалів, передових технологій будівництва та сучасної техніки.
  • Це зручне розташування об’єктів будівництва в місцях з розвиненою транспортною та соціальною інфраструктурою, поруч з парковими зеленими зонами, торгово-розважальними комплексами і зонами культурного відпочинку.
  • Це просторі планування приміщень, з можливістю втілення самих різних креативних рішень, а наші досвідчені архітектори та дизайнери допоможуть Вам раціонально використати кожен придбаний Вами метр до останнього сантиметра, і зробити ваше приміщення максимально зручним як для проживання, так і для роботи.
  • Це будівництво соціальноважливих об’єктів: дитячого садка, фітнес-центру з басейном, тренажерними і спортивними залами, а також підземних і наземних паркінгів.

Ми робимо все можливе, для того, щоб будь-яка квартира, будь-яке приміщення, стало для свого господаря затишним, теплим і комфортним будинком, місцем де успішно втіляться всі бізнес плани і проекти його власника.