phone
(044) 230 21 07
Наступна новина

Створення оптимального інтер’єру однокімнатної квартири!

Навіть однокімнатну квартиру можна перетворити на затишне, комфортне, високо функціональне приміщення. Безумовно, створити інтер’єр однокімнатної квартири з таким розрахунком, що б він відповідав усім перерахованим вище вимогам, досить складно. Однак варто докласти трохи бажання, масу старання і деяка кількість знань, щоб інтер’єр невеликого приміщення зміг задовольнити всі ваші вимоги і став гідною нагородою за вашу працю.
 
Перш за все, слід подумати над тим, як змусити наявний простір виконувати кілька функцій одночасно. Швидше за все, досягти цього можна, якщо у вашій квартирі будуть компактні меблі які при необхідності зможуть змінювати своє призначення.
 
Зрозуміло, приступаючи до зміни інтер’єру однокімнатної квартири, почати свою роботу необхідно з передпокою. Мабуть, найбільш вірним рішення стане спорудження вбудованої шафи з антресоллю біля входу в кімнату. Завжди зручно мати вільне місце під рукою, можливо, ви складете в нього постільну білизну, а може, речі, носіння яких є сезонним. Вдалою знахідкою в плані розширення простору може стати дзеркало, розміщене навпроти шафи. Якщо розміри дозволяють, непогано поставити під ним вузький туалетний столик, або комод.
 
При виборі кухонних меблів варто віддати перевагу кутовим варіантів. Це дозволить, максимально економлячи простір, розмістити достатню кількість всіляких шаф, полиць, колонок, і різної побутової техніки. Протилежний кут кухні можна використовувати для установки обіднього столу.
 
Переходячи до створення інтер’єру самої кімнати, необхідно розбити її на зони. Спальна зона може бути представлена ​​кілька поглибленим альковом, в якому зручно розташувати ліжко. В її узголів’я досить місця для розміщення довгою полки. Розмістити на неї можна як книги, так всякі необхідні дрібниці. Що б якось відокремити спальну зону від робочої і надати їй відчуття інтимності, придбайте ширму.
 
Цілком виправдано в однокімнатній квартирі розміщення пристінних шаф для зберігання книг та інших необхідних речей. Робоче місце найкраще обладнати в одній із секцій шафи. Це дозволить не тільки заощадити вільний простір, але і створить відчуття спокою, при виконанні роботи.
 
Центр кімнати, або простір біля вікна традиційно відводиться під зону відпочинку. Саме тут знайдеться місце для пересувних крісел і невеликого журнального столика.